TITLE

DESCRIPTION

MSC Preziosa 07.05.-18.05. Njemačka – V.Britanija – Irska

MSC PREZIOSA je najnoviji brod u MSC floti sa 3500putnika, stvoren za uzivanje u dragocjenostima mediteranskog duha. Doživite ljepotu odabranih prirodnih materijala koji odišu mediteranskom svjetlošću i bojama, uključujući i pravi kameni trg, uz spektakularni značaj središnjih stepenica od Swarovski kristala i čarobnim „infinity“ bazenom. MSC Aurea Spa centar sa wellness i tretmanima ljepote koji će odagnati svu napetost, izdvojeni luksuzni MSC Yacht Club, kazino, kazalište u rangu samog Broadwaya, uzbudljivi Vertigo, najduži vodeni tobogan na moru, Galaxy restoran s otvorenom kuhinjom, panoramska diskoteka koja drži ritam do kasno u noć. Sve to i još mnogo toga možete otkriti na brodu MSC Preziosa.

ITINERER KRSTARENJA

CIJENA PO OSOBI OD 1069 EUR

Day Date Port Arrival Departure
Sun 07/05/2017 Hamburg,Germany 19:00
Mon 08/05/2017 Day at sea
Tue 09/05/2017 Invergordon,United Kingdom 08:00 19:00
Wed 10/05/2017 Kirkwall,United Kingdom 08:00 17:00
Thu 11/05/2017 Day at sea
Fri 12/05/2017 Greenock,United Kingdom 08:00 19:00
Sat 13/05/2017 Dublin, Ireland 13:00 23:45
Sun 14/05/2017 Cork, Ireland 11:00 19:00
Mon 15/05/2017 Day at sea
Tue 16/05/2017 Southampton,United Kingdom 08:00 20:00
Wed 17/05/2017 Day at sea
Thu 18/05/2017 Hamburg,Germany 07:00

Poslovnica Banja Luka

  •   Vidovdanska 2, 78000 Banja Luka

  •    Telefon 1: 051 491 030

  •    Telefon 2: 051 491 031

  •    Fax: 051 491 032

  •    Mail: office@agencijanova.ba

PRATI NAS NA FACEBOOKU:

AgencijaNova © Copyright | 2018 | Sva prava pridržana. Svako neovlašteno kopiranje i prikazivanje sadržaja je strogo zabranjeno. Powered by Codexity